رويش "ساري نيوز" همزمان با بهار طبيعت
ايميل چاپ
كد خبر : ۱۱۶۰ /  تاریخ :۲۹ اسفند ۱۳۹۱ /  مازندران  /  رسانه های گروهی - منبع : اختصاصی شمال آرت
پايگاه خبري "ساري نيوز" با رويكرد پرداختن به اخبار مركز استان، در آستانه سال نو به جمع خانواده رسانه هاي مجازي مازندران پيوست.
رويش

به گزارش شمال آرت،مدير پايگاه خبري "ساري نيوز" گفت: درك درست و آگاهي صحيح از نياز مخاطبان از عواملی است که همواره بر روش کار رسانه ها اثر بسياري می‌گذارد.

موسي علي اكبري در گفتگو با پايگاه خبري "شمال آرت"، با بيان اين نكته كه در دنياي امروز مردم علاقه بسياري به دريافت اخبار از رسانه هاي مجازي دارند افزود: امروزه رسانه هاي خبري از تنوع و تعدد بسياري برخوردارند كه دامنه اختيار و انتخاب مخاطبان را نيز گسترش داده است.

وي در خصوص ضرورت راه اندازي اين سايت خبري اظهار داشت: پس از مدتها بررسي و رصد پايگاه هاي خبري فعال در مازندران،به اين نتيجه رسيدم كه ساري بعنوان مركز استان ، به يك پايگاه اطلاع رساني جامع نيازمند است.

مدير كانون آگهي تبليغاتي سارويه با اشاره به اينكه شناخت مخاطبان از ضروری‌ترین وظایف در امر اطلاع رسانی است خاطرنشان كرد: دغدغه مردم شريف شهرستانهاي ساري و مياندرود براي داشتن فضايي كه با مراجعه به آن بتوانند نيازمنديهاي خود را در زمينه هاي گوناگون اجتماعي،سياسي،اقتصادي،فرهنگي و... دريافت نمايند، يكي دلائل عمده طراحي و راه اندازي سايت "ساري نيوز" است.

وي افزود:"ساري نيوز" بعنوان يك پايگاه خبري مستقل در فضاي مجازي، با رويكردي خبري و تحليلي به انعكاس رويدادهاي شهرستانهاي ساري و مياندرود مي پردازد.

علي اكبري گفت:اميدواريم با توكل بر خداوند مهربان و محبتهاي مردم فرهيخته مركز استان و نيزحمايت مديران و مسئولان امر بتوانيم در توسعه روزافزون شهرستان ساري سهمي داشته باشيم.

شايان ذكر است، پايگاه خبري "ساري نيوز" به نشاني: http://sarinews.ir پرتال جامع اخبار شهرستانهاي ساري و مياندرود مي باشد.

 

نظرات  

 
0 كر د كو يي
اميد وارم در كارهايتان موفق باشيد .
 

اضافه کردن نظر


آخرين اخبار

RSS